Trädgårdshotell med bungalows i lugn del av Puerto de Sóller, nära strand, strandpromenad och spårvagn till Sóller. Här bor du omgiven av grönska med enkel tillgång till bad, kaféer och vandringsleder i Tramuntana-bergen.
På Soller Garden är hela familjen välkommen och det finns många aktiviteter och faciliteter som gör semestern rolig för både stora och små. För barnen finns lekplatser, barnpooler och organiserade aktiviteter som pyssel, lekar och miniklubbar där de kan träffa nya vänner under uppsikt av erfarna ledare.
För familjer erbjuder hotellet också gemensamma aktiviteter och sportmöjligheter, såsom minigolf, bordtennis eller familjevänliga tävlingar, vilket ger alla chansen att ha roligt tillsammans. Poolområdet är barnvänligt och säkert, med gott om utrymme för både lek och avkoppling.