Elegant boutiquehotell nära stranden i Durrës med spa, hamam, bastu och jacuzzi. Här bor du centralt, nära strandpromenaden, sevärdheter, caféer och restauranger. Perfekt för par och vänner som vill kombinera bad, stadsliv och avkoppling.
Boendet ligger centralt i Durrës, nära både strand och stadsliv. Den långa sandstranden kantas av strandbarer, caféer och restauranger och är populär för bad, promenader och kvällshäng. Strandpromenaden lever upp under sommarkvällarna med musik, uteserveringar och en avslappnad semesterkänsla.
I den äldre delen av staden kan du upptäcka Durrës romerska amfiteater, forntida murar, utsiktsplatser och små gator med lokala butiker. Hamnområdet och torget är trevliga för promenader och här finns gott om möjligheter att slå sig ner med en kaffe eller ett glas vin och titta på folklivet.