Strandnära boende i Sa Coma med två poolområden, restaurang med buffé, barer och aktiviteter som tennis, minigolf och kvällsunderhållning. Här bor du nära den långgrunda sandstranden och strandpromenaden med butiker, kaféer och restauranger.
Här finns en huvudrestaurang som serverar måltider i bufféform med både internationella och lokala rätter. Utbudet inkluderar vanligtvis olika varma rätter, sallader, tillbehör och desserter.
Vid poolområdet finns bar där du kan beställa kylda drycker och enklare snacks under dagen. Det finns även inomhusbar/lounge där drycker serveras senare på eftermiddagen och kvällen.
På gångavstånd från hotellet ligger strandpromenaden och centrum av Sa Coma med många caféer, barer och restauranger om du vill variera måltiderna.