THB San Fermín är ett trestjärnigt hotell i Benalmádena på Costa del Sol, med kort avstånd till både strand, marina, restauranger och nöjesliv. Hotellet har ett stort grönområde med pooler, solterrasser, gym och restaurang, och passar bra för par, vänner och familjer som vill bo enkelt, bekvämt och nära semesterlivet i Benalmádena.
Mat & dryck
Hotellet har en bufférestaurang där frukost och middag serveras. Restaurangen erbjuder buffé med show cooking, vilket innebär att vissa rätter tillagas eller färdigställs framför gästerna. Hotellet har även en food truck i trädgården, vilket ger ett mer avslappnat alternativ under dagen eller kvällen beroende på säsong och öppettider.
Det går att boka olika måltidsalternativ, bland annat boende utan måltider, frukost och halvpension. Vid halvpension ingår frukost och middag, medan dryck till middagen vanligtvis tillkommer.