full starfull starfull star
Side

Sayanora Hotel & Park

Ett familjevänligt all inclusivehotell i gröna omgivningar nära stranden i Side. Här finns lummig trädgård, poolområde med vattenrutschkanor, flera barer och enkel tillgång till den långa sandstranden vid Medelhavet.

All inclusive
Pool

Område

Hotellet ligger centralt i Side där det finns butiker, basarer, kaféer och restauranger på bekvämt gångavstånd. Området är livligt under kvällen, med gott om möjligheter till shopping, glasspauser och enklare promenader.

Side centrum med den antika teatern, Apollontemplet och den mysiga småbåtshamnen nås enkelt längst med strandpromenaden.

I närområdet finns även möjlighet till utflykter till vattenfall, grönskande floddalar och större shoppingcenter för den som vill lämna poolen en dag.